ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

10 тур. ФА Прикарпаття vs КОЛІФКС (Костопіль): дві домашні нічиї

Вчора, 14 квітня, у 10 турі чемпіонату України ДЮФЛУ вихованці Футбольної Академії Прикарпаття вікових категорій U-15 (тренер – Сергій Чабан) та U-17 (тренер – Богдан Шпирка) зустрілися на полі з командою КОЛІФКС (Костопіль).

Нагадаємо, що домашні поєдинки гравці ФА Прикарпаття провели на стадіоні “Арена-Довге”, що в Моршині.

Так, ігровий день розпочали вихованці Богдана Шпирки. Уже на 11 хвилині поєдинку лік голам зумів відкрити гравець ФА Прикарпаття Володимир Когутяк. Гості ж відігралися на 31 хвилині. Відтак, по завершенню поєдинку картина на табло не змінилася. Матч завершився з рахунком 1:1.

Наступний поєдинок вихованців ФА Прикарпаття також завершився нічиєю. Щоправда, відкрити рахунок жодній із команд так і не вдалось. Після фінального свистка на табло 0:0.

У хлопців було завдання на матч – грати першим номером та застосовувати високий пресинг. Однак, на жаль, погода внесла свої корективи і гра перетворилася на суцільну боротьбу. 45 хвилин ми грали в більшості, проте навіть з такою перевагою створили дуже мало гольових моментів. Могли наприкінці поєдинку навіть пропустити”, – проаналізував поєдинок тренер вікової категорії U-15 Сергій Чабан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *