ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

10 тур. КОЛІФКС (Костопіль) vs ФА Прикарпаття: перемога та поразка на виїзді

Вчора, 14 квітня, у 10 турі чемпіонату України ДЮФЛУ вихованці Футбольної Академії Прикарпаття вікових категорій U-14 (тренер –Ігор Кріль) та U-16 (тренер – Володимир Салій) зустрілися на виїзді з командою КОЛІФКС (Костопіль).

Як зазвичай, ігровий день розпочали гравці вікової категорії U-16. Хоча й погодні умови сприятливими для матчу не були та попри це юнаки 2005 р.н. зуміли показати характер. Як результат, перемога за ФА Прикарпаття. Після фінального свистка на табло 1:4. Дубль оформив Максим Голик, також відзначилися забитими м’ячами Євген Ковальчук та Андрій Равлюсь.

Все, що ми запланували на цей поєдинок нам вдалося виконати. Добре вивчили суперника, тому знали як він поводитиме себе на полі. Під команду “КОЛІФКС ми не підлаштовуватись — у нас була своя гра. Хлопці старались грати з швидкими флангами, підключаючи захисників. Також старались робити якнайбільше подач та прострілів. Хочеться тільки подякувати нашим хлопцям, за результат в першу чергу, а ще за їхні бійцівські якості, за характер, і за індивідуальні вміння, які вони сьогодні вдало продемонстрували на полі”, – прокоментував поєдинок асистент тренера вікової категорії U-16 Тарас Бойко.

А от для молодших вихованців ФА Прикарпаття виїзний матч завершився поразкою. Гравці вікової категорії U-14 рахунок так і не відкрили. Натомість суперник забив у поєдинку двічі.

«Гра була рівною. Проте, використати свої моменти ми не зуміли. Якщо аналізувати поєдинок, то самовіддачею хлопців та тим як склалась гра я задоволений. Однак, не вистачає рішучих дій на завершальній стадії», – зазначив тренер вікової категорії U-14 Ігор Кріль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *