ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

12 тур. ФА Прикарпаття vs Поділля (Хмельницький): дві домашні перемоги

Сьогодні, 5 квітня, у 12 турі чемпіонату України ДЮФЛУ вихованці Футбольної Академії Прикарпаття, вікових категорій U-14 (тренер – Ігор Кріль) та U-16 (тренер –Володимир Салій),на домашньому полі  зіграли проти своїх однолітків команди «Поділля» (Хмельницький).

Традиційно ігровий день розпочали старші футболісти ФА Прикарпаття. Уже на 23 хвилині поєдинку м’яч у ворота суперника зумів забити Андрій Равлюсь. На 75 хвилині – перевагу нашої команди подвоїв Євген Ковальчук. На табло 2:0.

«Сьогодні наші гравці розуміли, що до них приїжджає команда, яка в турнірній таблиці розташована на порядок нижче від нашої. Хвилювання перед грою звичайно було, перенеслось воно і на футбольне поле. Проте, не зважаючи на помилки в захисті та атакуючих діях нам таки вдалося створювати моменти і втілювати їх у голи», – прокоментував поєдинок тренер вікової категорії U-16 Володимир Салій.

Матч молодших вихованців ФА Прикарпаття також завершився перемогою. Інтрига трималася до останніх хвилин поєдинку. Та все ж єдиний гол у матчі проти хмельницького «Поділля» за гравцем Футбольної Академії Прикарпаття. М’яч реалізував Віталій Стефанюк.