ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

15 тур. ФА Прикарпаття vs СДЮСШОР Прикарпаття: нічия та поразка вдома

Вчора, 25 квітня, у 15 турі чемпіонату України ДЮФЛУ вихованці Футбольної Академії Прикарпаття двох вікових категорій U-15 (тренер – Сергій Чабан) та U-17 (тренер – Богдан Шпирка) зустрілися з командою СДЮСШОР Прикарпаття на стадіоні «Хет-Трик Арена».

Як і зазвичай, першими зіграли вихованці Богдана Шпирки. Для вікової категорії U-17 поєдинок проти СДЮСШОР Прикарпаття завершився нічиєю. Відкрити лік голам на 60 хвилині вдалось господарям. Гол у ворота суперника реалізував Олександр Пелехович. Та втримати перевагу гравцям ФА Прикарпаття не вдалось — гості забили на додаткових хвилинах.

“Ми старались максимально контролювати гру та нав’язувати боротьбу впродовж всього поєдинку. Для створення моментів використовували крайніх півзахисників, які мають хорошу швидкість. Хочеться відзначити гру Олександра Пелеховича, Олександра Дідуха, Олександра Кавінського, Максима Мудрого та Максима Андрусяка. Після забитого нами мяча ми віддали ініціативу супернику. Відтак, на 90+1 хвилині пропустили”, – проаналізував гру асистент тренера вікової категорії U-17 Тарас Овчар.

Щодо наступного поєдинку, вікової категорії U-15, то вибороти перемогу над принциповим суперником гравці ФА Прикарпаття не зуміли. Єдиний гол за господарів забив Владислав Костишин. Поєдинок завершився з рахунком 1:2.

Гра було рівною. Вигравали 1:0. Далі через помилку судді пропустили одинадцятиметровий. А от другий гол нам забили через індивідуальні помилки гравців”, – зазначив тренер вікової категорії U-15 Сергій Чабан.