ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

18 тур. ФК Янтарний (Новояворівськ) vs ФА Прикарпаття: дві перемоги на виїзді

Змагались вчора, 16 травня, тільки вже на виїзді, також гравці ФА Прикарпаття вікових категорії U-15 (тренер – Сергій Чабан) та U-17 (тренер – Богдан Шпирка). В обидвох матчах “зелено-жовті” зуміли вибороти по 3 очки.

Ігровий день розпочали вихованці Богдана Шпирки. У цьому двобої найстарші гравці ФА Прикарпаття зуміли продемонструвати характер та проявити себе на полі. Лік голам у поєдинку на 23 хвилині відкрив Олександр Дідух. Забив зі стандарту. А от уже на 82 хвилині гості подвоїли рахунок. Одинадцятиметровий реалізував Максим Андрусяк.

“Для нас це був дуже відповідальний та водночас важкий матч. Однак, хлопці великі молодці. Зуміли сконцентруватись і набрати такі необхідні нам очки. Насправді, у цьому поєдинку був важливий насамперед результат, а потім уже гра”, – розповів тренер вікової категорії U-17 Богдан Шпирка.

Перемогли у цьому турі й гравці ФА Прикарпаття вікової категорії U-15. Здобули перемогу з рахунком 0:3. Під час поєдинку голами відзначились Владислав Костишин та Олег Микитишин. За Владиславом дубль.

“У хлопців було завдання на матч — грати першим номером. Впродовж поєдинку мою установку на гру їм повністю вдалось виконати. Накривали суперника на їхній половині поля, за рахунок чого й здобули перемогу”, – прокоментував матч тренер вікової категорії U-15 Сергій Чабан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *