ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

2 тур Зимового Кубку ДЮФЛУ: результати гравців ФА Прикарпаття

Сьогодні, 16 листопада, дві вікові категорії ФА Прикарпаття, на домашньому полі, провели чергові матчі Зимового Кубку ДЮФЛУ. Суперником «зелено-жовтих» стали гравці ДЮСШ ФА Тернопіль.

Першими за очки чемпіонату поборолись гравці ФА Прикарпаття U-19/U-17. Здобути перемогу у цьому поєдинку їм не вдалось. Матч завершився на користь гостей з рахунком 2:4. Голами за франківців впродовж поєдинку відзначились Роман Івасів та Віталій Гордіца.

«Підійшли до цієї гри з кадровими втратами, тому довелось робити ротації по позиціях. У першій половині гри недостатня концентрація в задній лінії та слабка рухливість в середній лінії дозволила супернику створювати моменти біля наших воріт і результативно завершувати їх. У другій половині матчу трішки налагодили контроль м’яча і створили декілька небезпечних моментів біля чужих воріт, але цього було недостатньо, щоб реалізовувати їх. Суперник здивував зрілою грою та досить конструктивно будував свої атакуючі дії»,- прокоментував поєдинок Володимир Салій.

Опісля, матч проти тернополян, провели гравці ФА Прикарпаття U-14. Відзначитись хоча б одним реалізованим моментом у поєдинку «зелено-жовті» не зуміли. У результаті гра завершилась з рахунком 0:3.

«Завданням на гру було не програти центр поля – гравці нашої команди мали компактно грати проти суперника. Виконувати швидкий перехід від оборони в атаку за рахунок крайніх півзахисників. В цілому ми не впорались з установкою на матч, особливо це стосується першого тайму. Плюс грубі помилки в захисті призвели до взяття наших воріт. У футболі не буває без помилок. За 21 день ми взяли участь у трьох турнірах, в яких провели 7 ігор.  По грі було помітно, що у юних футболістів накопичилась втома. На гру з ФА Тернопіль хлопці вийшли з мотивацією, за що я їй дуже вдячний. Щоб прогресувати, потрібно грати проти таких суперників. Вчимося, аналізуємо та рухаємось далі»,- зазначив у післяматчевому коментарі Ігор Кріль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *