ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

4 тур. КЗ ДЮСШ Буковина vs ФА Прикарпаття: нічия та поразка на виїзді

Сьогодні, 26 вересня, гравці ФА Прикарпаття вікових категорій U-14 та U-16, у рамках 4 туру ДЮФЛУ, провели поєдинки на виїзді. Їхнім суперником стали вихованці КЗ ДЮСШ Буковина (Чернівці). Юнаки 2006 р.н. зіграли в нічию, а от 2008 р.н. – програли.

Поєдинок гравців Футбольної академії Прикарпаття вікової категорії U-16 проти чернівецької «Буковини» завершився нічиєю. По завершенню матчу на табло 0:0.

«Напередодні матчу ми добре вивчили суперника. ДЮСШ Буковина одна із лідерів ліги, тому знали, що буде нелегко. Впродовж поєдинку ми створили чимало небезпечних моментів біля воріт господарів, однак з їх реалізацією нам не пощастило. Як на мене, нічия з таким суперником – це маленька перемога. У результаті, діями хлопців задоволений. Щоправда, без помилок не обійшлось. Надалі над ними працюватимемо», – прокоментував матч наставник гравців ФА Прикарпаття 2006 р.н. Богдан Шпирка.

Щодо гравців ФА Прикарпаття вікової категорії U-14, то їм обіграти суперника також не вдалось. Поступились господарям з рахунком 3:0.

«Перший тайм для нас видався вдалим. Чого не скажеш про другу половину гри. Переломним моментом став одинадцятиметровий, який супернику вдалось реалізувати. А за цим м’ячем господарі забили ще два. Хоча й ми добре вивчали суперника, однак установку на гру хлопцям виконати не вдалось», – зазначив тренер гравців ФА Прикарпаття 2008 р.н. Сергій Чабан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *