ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Першість області: “Олімп” (Татарів) vs ФА Прикарпаття U-19

Провели сьогодні, 14 травня, поєдинок і гравці ФА Прикарпаття U-19. У рамках 19-го туру чемпіонату Першості області «зелено-жовті» гостювали у команди «Олімп» (Татарів).

Відкрити лік голам у матчі вдалось ФА Прикарпаття. Гол реалізував Максим Андрусяк. Відтак, команда-суперник зрівняла рахунок завдяки одинадцятиметровому. Подвоїти перевагу франківців зумів Ярослав Курілов. Однак, втримати перевагу гостям не вдалось. Матч завершився нічиєю. На табло 2:2.

«Поділили залікові очки з командою з Татарова. Готувались до гри на стадіоні Нафти і Газу, яке в порівнянні з земельною ділянкою на стадіоні в м. Яремче виглядає казково. Не очікували, що на такому газоні суперник нас здивує віртуальною технікою і комбінаційною грою, тому готувались до агресивної гри, довгих передач і верхової боротьби і відпрацьовували ці моменти в тренувальному циклі.

У першій половині гри особливих труднощів лонгбольний футбол від суперника нам не приніс, так само як і нашим гравцям не вдалось створити жодного моменту біля чужих воріт, а ось в другій половині нам таки вдалось після швидкої контратаки забити м’яч у ворота господарів і футболістам з Татарова відповісти одинадцятиметровим в наші ворота. Цікава ситуація відбулась після виконання кутового удару нашої команди, забивши чистий м’яч у ворота господарів, боковий арбітр з незрозумілих причин підняв положення поза грою і тільки потім по консультації з головним арбітром зарахували взяття воріт суперника. Ключова розв’язка відбулась в кінцівці гри на 5 доданій арбітром хвилині до основного часу. Встановлює вдруге одинадцятиметрову позначку, яку і реалізовує команда з Татарова. В загальному наша команда дотримувалась ігрової дисципліни, компактності в оборонних діях і мало гравці помилялись на своїх позиціях. Важка гра, більш під кутом емоційного тиску суперника»,- прокоментував поєдинок наставник ФА Прикарпаття U-19 Володимир Салій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *