ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

6 тур. КЗ ВОДЮСШ Нива vs ФА Прикарпаття: дві поразки на виїзді

Вчора, 10 жовтня, гравці двох вікових категорій ФА Прикарпаття U-14 та U-16 провели поєдинки на виїзді. Їхнім суперником стала команда КЗ ВОДЮСШ Нива (Вінниця).

Уже традиційно ігровий день розпочали старші гравці ФА Прикарпаття — вихованці Богдана Шпирки та Тараса Овчара. Обіграти суперника з Вінниці “зелено-жовтим” не вдалось. Матч завершився з рахунком 1:0.

“Ми пропустили швидкий гол. У двобої з цим суперником це і стало нашою помилкою. Хоча й мали декілька моментів, аби відігратись, однак їх не використали. Попереду у нас домашні поєдинки, тому готуємось до них”, – зазначив тренер вікової категорії U-16 Богдан Шпирка.

Завершився поразкою й поєдинок наймолодших гравців Академії Прикарпаття. Після фінального свистка арбітра на табло 2:1. Єдиний гол за франківців, на 15 хвилині матчу, зумів реалізувати Владислав Гулян.

“Грали проти лідера чемпіонату України вікової категорії U-14. Тому наполегливо готувались до гри. Знали, що вони не пропустили жодного гола і всі 5 турів лише вигравали. Суперник переважав нас в антропометрії. Ми ж старались використовувати швидкісні дані нашої групи атаки, що у нас получилось. На жаль, двічі пропустили. Хлопцям подякував після гри. Робимо висновки та рухаємося далі”, – прокоментував поєдинок тренер вікової категорії U-14 Роман Бочкур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *