ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

8 тур. Поділля (Хмельницький) vs ФА Прикарпаття: дві перемоги на виїзді

Першими на футбольне поле вийшли вихованці Володимира Салія та Тараса Бойка. Реалізувати переможний гол «зелено-жовтим» вдалось наприкінці другого тайму. На табло 0:1.

«Найактивнішим у грі був суддя, який своїми діями та рішеннями привертав увагу на користь господарів, але це не завадило нашим гравцям бути зосередженими в кожному епізоді гри і виходити з них переможцями. Під завісу гри, при швидкій контратаці нашої команди, індивідуальними діями відзначився Володимир Сморжанюк, цим самим, встановивши остаточний результат матчу. У цілому всі гравці команди заслуговують на похвальні відгуки після цієї гри», – прокоментував поєдинок тренер вікової категорії U-17 Володимир Салій.

Три очки, у рамках 8 туру, вдалось здобути і вихованцям Ігоря Кріля та Андрія Кукурудза. Юнаки 2007 р.н. обіграли суперника з рахунком 0:1.

«Матч видався важким. Ми планували грати від оборони, а також активніше підключати фланги під час контратак. У нас храмає реалізація моментів – потрібно частіше бити по воротах. Проте, у цілому хлопці виконали установку на матч. Дякую хлопцям за позитивний результат», – зазначив тренер вікової категорії U-15 Ігор Кріль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *