ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

9 тур. “Прем’єр-Нива” vs ФА Прикарпаття: нічия та поразка на виїзді

Сьогодні, 30 жовтня, гравці ФА Прикарпаття двох вікових категорій U-14 (тренер – Роман Бочкур) та U-16 (тренери – Богдан Шпирка і  Тарас Овчар) зустрілись на футбольному полі з командою «Прем’єр-Нива» (Вінниця). Виїзні матчі для «зелено-жовтих» завершились нічиєю та поразкою.

Ігровий день розпочали юнаки 2006 р.н. Матч проти господарів поля хлопці зіграли в нічию. Після фінального свистка арбітра на табло 1:1. Єдиний гол за команду гостей реалізував Владислав Костишин.

«Грали проти суперника, який дуже добре проявляє себе саме в домашніх матчах. Гравці команди накривають та стараються вибігати у швидкі контатаки, ми це знали, тому й до цього готувались. Попри все нам вдалось стримати опір суперника. У другому таймі забили швидкий гол. На мою думку, суддя дещо допоміг супернику і призначив декілька несправедливих штрафних ударів на користь господарів. Один із яких, на 75 хвилині, і призвів до гола. Вважаю, що нічия на виїзді – це рівносильно перемозі. Хотілось би також відзначити характер хлопців, вони боролись до кінця», – зазначив асистент тренера ФА Прикарпаття вікової категорії U-16 Тарас Овчар.

Натомість, гравцям Академії Прикарпаття 2008 р.н. здобути очки на виїзді не вдалось. Поєдинок завершився з рахунком 2:0.

«Автогол після банального штрафного, безглуздий 11-метровий, плюс не змогли нічого запропонувати супернику взамін. Хотілось би такі матчі зводити до нічиї, але на даний момент не можемо. Будемо над цим працювати», – прокоментував матч тренер вікової категорії U-14 Роман Бочкур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *