ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

ADAMSON

Компанія ADAMSON була заснована у 2014 році і основною метою своєї діяльності визначила практичне втілення принципів збереження ресурсів планети, енергоефективності та енергозбереження будівель. Заощадити кошти на опалення, уникнути помилки при утепленні будівлі, забезпечити комфортне та здорове перебування людей – такі потреби наших замовників вирішує команда досвідчених спеціалістів - проєктантів, інженерів, аудиторів, менеджерів та будівельників.

Компанія ADAMSON надає комплексні рішення та індивідуальні послуги для квартир та приватних будинків, готелів, комерційних приміщень, медичних, навчальних закладів і інших громадських та адміністративних будівель:

  • виконуємо роботи по утепленню фасадів, цоколів, підвальних приміщень та горищ «під ключ»
  • проєктуємо та встановлюємо системи опалення «під ключ» (газові, твердопаливні та електричні котли, теплові насоси, геліоколектори, тепла підлога і т. д.). Улаштовуємо паливні в приватних будинках, стаціонарні та модульні котельні, індивідуальні теплові пункти.
  • проєктуємо та встановлюємо системи вентиляції, рекуперації «під ключ»
  • за допомогою повного комплекту високоточного обладнання проводимо енергетичний аудит, встановлюємо клас енергоефективності будівлі, виготовляємо енергетичні сертифікати тощо
  • проводимо теплий монтаж вікон і дверей, замінюмо звичайні склопакети на енергозберігаючі і виконуємо ще багато інших робіт.

Компанія ADAMSON 3 2019 р. є титульним спонсором футбольного клубу «Прикарпаття». Працівники компанії дуже люблять футбол – і самі грати, і вболівати за гравців. Вважаємо, що спортивний клуб має вирощувати своїх футболістів та забезпечувати такі умови, при яких найкращі вихованці будуть залишались грати у Команді рідного краю. Звісно, ми не могли оминути увагою і створення футбольної академії. Віримо в молодь, в прикарпатські таланти і будемо підтримувати їх на шляху до світових вершин футболу!

Ваш партнер з енергозбереження будівель, компанія ADAMSON