ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Чемпіонат ДЮФЛІФО: перемоги “зелено-жовтих” на домашньому полі

Сьогодні, 20 травня, гравці ФА Прикарпаття двох вікових категорій U-13 та U-16, на домашньому полі, поборолись за очки чемпіонату ДЮФЛІФО.

Ігровий день розпочали вихованці Івана Легкого. У матчі проти калуського «Ігровця» гравці ФА Прикарпаття U-13 зуміли здобути перемогу. На табло 3:0. Голами за «зелено-жовтих» відзначились Арсен Стойко, Роман Гурик та Петро Сницар.

«Дякую хлопцям за гру. Грою не задоволений, програли багато єдиноборств, допускали багато помилок, але вдало використали стандарті положення, які принесли нам перемогу. Рухаємось далі!»,- прокоментував переможний матч тренер ФА Прикарпаття U-13 Іван Легкий.

Здобули перемогу у черговому турі чемпіонату і вихованці ФА Прикарпаття U-16. Їм вдалось обіграти команду-суперника «Калуш» з рахунком 2:0. М‘ячі забивали Максим Українець та Роман Лінецький.

«Розпочали гру досить-таки несконцентровано, внаслідок чого не змогли реалізувати створені моменти. Ставили завдання грати у високому пресингу та заходити в штрафний майданчик суперника через короткі передачі. Рухаємось далі та аналізуємо наші помилки»,- зазначив у післяматчевому коментарі наставник ФА Прикарпаття U-16 Андрій Кукурудз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *