ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

ДЮСШ Верес (Рівне) vs ФА Прикарпаття: дві перемоги на виїзді

Сьогодні, 21 березня, вихованці ФА Прикарпаття, вікових категорій U-15 (тренер – Сергій Чабан) та U-17 (тренер – Богдан Шпирка), зіграли на виїзді проти команди ДЮСШ Верес (Рівне).

Першими зі своїми однолітками провели поєдинок футболісти 2004 р.н. Уже в 1 таймі гравці ФА Прикарпаття відкрили рахунок. На 33 хвилині матчу м’яч у ворота господарям поля забив Олександр Дідух. По завершенню гри рахунок так і не змінився. На табло 0:1.

«У цьому матчі було дуже багато боротьби. Хлопці показали свій характер і за рахунок цього нам вдалося здобути перемогу», – зазначив тренер вікової категорії U-17 Богдан Шпирка.

Переможним 2-ий тур видався і для гравців ФА Прикарпаття U-15. Голами відзначилися одразу двоє вихованців Академії: Захар Шкварилюк та Владислав Штиглян. Завершився матч з рахунком 1:2.