ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

ФА Прикарпаття приєдналась до благодійного проєкту “20 років НФК “Ураган” – 20 добрих справ”

Футбольна Академія Прикарпаття приєдналася до благодійного проєкту «20 РОКІВ НФК УРАГАН – 20 ДОБРИХ СПРАВ», і 15 лютого передала подарунки для пацієнтів онкогеметологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої лікарні.

До подарункового набору кожній дитині ввійшли екоторба від Віри Бочкур, відповідні до віку книга і настільна гра, а також іменна листівка від юних футболістів із побажаннями швидшого одужання. Не забули організатори і про лікарів, адже від їхнього стану теж залежить процес лікування.

“Наші пацієнти часто перебувають в лікарні не один місяць, лише на кілька днів повертаючись додому. Тому будь-яка дрібничка, будь-який, навіть маленький подарунок, несе їм велику радість. А отже, допомагає їм скоріше зміцнитися і одужати. Тому дуже дякуємо за будь-яку допомогу та підтримку!”, – розповіла заввідділення онкогематології Алла Іваненко.

Подарунки дітям формували усією Академією.

“Всесвітній день онкохворої дитини в календарі просто підказав нам, куди звернути свою увагу. Благодійна ініціатива НФК “Ураган” – хороша нагода долучитися до доброї справи, об’єднавшись з іншими”, – зазначив виконавчий директор ФАП Роман Будункевич.

Цей день нагадав і про історію дружини тренера Академії Віри Бочкур, яка знає про дитячу онкологію та дорослі хвороби не з розповідей очевидців. Відома блогерка доводить, що внутрішня віра здатна відновлювати сили на життя «з діагнозом», і вселяти надію на довгоочікувану ремісію. А тому вона як ніхто інший вміє цінувати кожен прожитий день, кожну хвилину. Зараз вона розвиває продаж своїх шоперів та прикрас. Зокрема, на екоторбах, які передали дітям, – мотиваційні написами з її улюбленими фразами: «Бути щасливою тут і зараз», «Just believe» та «Don’t worry, be happy» та інші.

Щиро дякуємо усім тренерам, вихованцям та друзям Академії за спільну добру справу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *