ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

ФА Прикарпаття U-13 та U-14: результати ігор чемпіонату ДЮФЛІФО

Сьогодні, 2 березня, гравці ФА Прикарпаття U-13 та U-14 провели перенесені матчі першого кола чемпіонату ДЮФЛІФО. Суперником «зелено-жовтих» стала команда «Ліцей Вікторія».

Ігровий день розпочали гравці ФА Прикарпаття 2009 р.н. Вихованці Тараса Овчара зуміли обіграти однолітків команди-суперника з рахунком 3:0. За «зелено-жовтих» відзначились Богдан Паньків, Андрій Гладкий та Олександр Коржук.

«Це перший офіційний матч після зимового міжсезоння. Впродовж поєдинку старались грати через фланги та використовувати швидкісні якості наших атакуючих гравців. А ще використовувати високий пресинг та максимально контролювати гру. Можу також відзначити хороші дії моїх вихованців в обороні. В цілому грою задоволений, але є ще багато над чим працювати»,- прокоментував поєдинок тренер ФА Прикарпаття U-14 Тарас Овчар.

Після цього матчу, за очки чемпіонату ДЮФЛІФО поборолись вихованці Івана Легкого. Гравці ФА Прикарпаття 2010 р.н. зіграли проти команди-суперника 2009 р.н. Здобути перемогу у поєдинку «зелено-жовті» не зуміли. Поступились з рахунком 9:0.

«Дякую хлопцям за гру, це була перша офіційна гра після Нового року. Програли від сильного суперника. Однак, ми не опускаємо голову і продовжуємо працювати»,- зазначив наставник ФА Прикарпаття U-13 Іван Легкий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *