ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

ФА Прикарпаття U-19 vs СК “Галич”: перемога “зелено-жовтих”

Сьогодні, 9 квітня, гравці ФА Прикарпаття U-19 провели 14-ий тур чемпіонату Першості області. На домашньому полі «зелено-жовті» приймали команду СК «Галич».

Відкрити лік голам зуміли господарі поля. За ФА Прикарпаття відзначився Вадим Салій. Подвоїти перевагу, у першій половині гри, вдалось Олександру Дідуху. Відтак, на перерву команди пішли з рахунком 2:0. Уже в другому таймі «зелено-жовті» ще раз відзначились у воротах суперника. Момент реалізував Євген Соколенко. По завершенню матчу на табло 3:0.

«Головним для нас, безумовно, було якнайшвидше створювати ситуації і їх завершувати. Володіння м’ячем для нас є дуже важливим, але це володіння має призвести до отримання простору, що, у свою чергу, має дозволити нам завершити наші атаки. Ми завжди стараємось знаходити найближчу дорогу до воріт суперника, але якщо вона закрита, то у фланг з думкою про повернення в середину. Також для нас дуже важливий принцип організаційного контролю, тобто збереження позиції на полі під час побудови гри. Звичайно, таке розташування не виключає взаємозамінності і ротації, але воно необхідно для того, щоб ми могли плавно переміщатися в простір, зберігаючи атакуючу структуру і діагональність лінії передачі та діагональний рух гравця.

По самій грі нам таки вдавалось швидко створювати ситуації, але якісно завершувати нам не виходило. Хоча володіли м’ячем і у відповідних моментах поглинали простір, але при втраті м’яча не досить ефективно реагували на втрату. Проте, в першій половині вдалось довести два моменти біля воріт суперника до логічного завершення, і в роздягальню пішли з перевагою у 2 м’ячі. У другій половині створили декілька правильних ситуацій для взяття воріт, але тільки в одному випадку вдалось збільшити перевагу. У підсумку впевнено переграли суперника з різницею у три м’ячі. Дякую всім за гру. Хлопці довели, що позитивний результат – це ефект клопіткої праці на тренуваннях»,- прокоментував переможний матч наставник гравців ФА Прикарпаття U-19 Володимир Салій.