ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

ФА Прикарпаття U-19 здобуває перемогу над лідером турнірної таблиці

Сьогодні, 12 жовтня, у рамках 6 туру чемпіонату Першості області гравці ФА Прикарпаття U-19 приймали команду із Татарова «Олімп». Перемогу, з рахунком 2:1, вдалось здобути господарям поля.

Впродовж матчу за «зелено-жовтих» зуміли відзначитись Олександр Дідух і Денис Когут.

«Про суперника жодної інформації не мали, але під час матчу зрозуміли, що команда противника будує свою гру на середньому пресингу, робить акцент на швидкі атаки та довгі паси за нашу лінію захисту. На початку першого тайму ми спромоглися пропустити гол поки наші гравці не розуміли, що з ними відбувається, а в атакуючих діях не було рішення під воротами суперника, щоб перевести його в забитий гол. Хоча після цього швидко оговтались і забили гол у відповідь (Дідух). У другій половині гри я не зовсім задоволений рухливістю своєї команди та рухом без м’яча, хоча на початку другого тайму в швидкій контратаці зуміли вийти вперед завдяки влучному удару Когута. У нас ще були ситуації і ми могли б отримати більше з ситуацій, які створили. Впевнена гра нашого кіпера на останньому рубежі додає впевненості гравцям і не може не подобатись вболівальникам, особливо в другій половині після пару небезпечних моментів команди суперника»,- прокоментував поєдинок головний тренер команди Володимир Салій.