ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

ФА Прикарпаття vs ДЮСШ ФА Тернопіль: результати чотирьох матчів

Сьогодні, 29 березня, у 8 турі чемпіонату України ДЮФЛУ вихованці Футбольної Академії Прикарпаття зустрілися на полі з командами-однолітками  ДЮСШ ФА Тернопіль.

Так, уже традиційно ігровий день розпочали юнаки 2005 р.н. Поєдинок завершився з рахунком 0:3. На користь гостей.

«Сьогодні було 2 різних тайми. Якщо у першому можна було спостерігати організовані командні дії та моменти для реалізації, то у другому – індивідуальні помилки деяких гравців призвели до кінцевого негативного результату. На жаль, сьогодні на полі не було футболістів, а тільки спостерігачі, які допомагали покращити статистику суперника», – зазначив тренер вікової категорії U-16 Володимир Салій.

А от матч молодших футболістів , вікової категорії U-14, завершився нічиєю. Відкрити рахунок у поєдинку не вдалося ні гостям, ні господарям. По завершенню гри на табло 0:0.

«Грали 2 номером, хоча й сподівалися на гру в контратаці. Та як би там не було самовіддачею футболістів задоволений. Результатом також», – прокоментував поєдинок тренер вікової категорії U-14 Андрій Кукурудз.

Матч вихованців ФА Прикарпаття 2006 р.н. завершився перемогою. У поєдинку проти тернопільської команди вдалося реалізувати один м’яч.

«Гра видалася дуже важкою, адже зустрілися у двобої з лідером нашої групи. Було дуже багато боротьби. Проте футболісти билися до кінця і нам таки вдалося забити гол наприкінці поєдинку.  Після асисту Захара Шкварилюка м’яч у ворота суперника реалізував Владислав Костишин», – зазначив тренер вікової категорії U-15 Сергій Чабан.

Проте, гравцям вікової категорії U-17 здобути перемогу не вдалося. Поступилися з мінімальним рахунком 1:0.

«Старалися нав’язати боротьбу, однак не вистачило реалізації моментів.  А от суперник навпаки – використав свій епізод. На результат матчу вплинули травми наших двох провідних гравців. Останніх сім хвилин догравали в меншості. Загалом хотілося б бути креативнішими в атакуючих діях», – розповів асистент тренера вікової категорії U-17 Тарас Овчар.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *