ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

ФА Прикарпаття vs КОЛІФКС: результати чотирьох матчів

У рамках 1-го туру, перенесеного матчу першого кола, Вищої ліги ДЮФЛУ вихованці Футбольної Академії обмінялися силами з командою КОЛІФКС (Костопіль).

Нагадамо, що у зв’язку з карантинними обмеженнями своїх суперників ФА Прикарпаття приймало не в Івано-Франківську, а на стадіоні «Арена-Довге», що в Моршині.

Так, у першому поєдинку зійшлися команди вікової категорії U-16. На початку матчу ФА Прикарпаття відзначилося влучним ударом у ворота суперника. Гол реалізував Андрій Равлюсь. Відтак, впродовж першої половини гри вихованці Академії мали ще чимало моментів та от реалізувати їх не вдалося. Гості ж відкрили власний рахунок лише в другому таймі. Як результат, поєдинок завершився поразкою ФА Прикарпаття. На табло 1:3.

А от команда Андрія Кукурудзи, вікова категорія U-14, зіграла в нічию. Лік голам ФА Прикарпаття розпочала в другому таймі. Забити у ворота суперника вдалося Павлу Сваричевському. Вслід за цим м’ячем, гості також відзначилися голом. Поєдинок завершився з рахунком 1:1.

На виїзді вихованцям ФА Прикарпаття, вікових категорій U-15 та U-17, не вдалося здобути перемогу. Як зазначив тренер команди 2006 р.н. Сергій Чабан, хоча й гра із суперником була рівною та через поганий стан поля реалізувати усі гольові моменти не вдалося. Поєдинок завершився з рахунком 2:1. Єдиний м’яч вдалося забити Захару Шкварилюку.

Щодо поєдинку команди U-17, то вихованці Футбольної Академії Прикарпаття поступилися супернику з різницею в один м’яч. Забити гол господарі поля зуміли за 3 хвилини до фінального свистка. У результаті, на табло 1:0.