ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Франківське дербі: поразка гравців ФА Прикарпаття U-19/U-17

Сьогодні, 3 грудня, гравці ФА Прикарпаття U-19/U-17 провели останній домашній матч Зимового Кубку ДЮФЛУ. На полі вони зустрілись з командою «Прикарпаття».

У результаті, здобути перемогу у цьому поєдинку господарям поля не вдалось. Після фінального свистка арбітра на табло – 0:2.

«У першій половині гри нам вдавалось відкривати гру, але вхід в центральну та високу зону був проблематичним через високий брак в передачах і перехідних фазах гри, від атаки до оборони наші гравці трішки з запізненням реагували, тому при втраті м’яча у зоні, де це відбулось, ми були в меншій кількості. В атаці ж ми практично нічого не створили, окрім одного моменту наприкінці першого тайму. Наш гравець тільки з другої спроби випрацював собі ситуацію через ведення м’яча у вільний простір і на швидкості, увійшовши в штрафний майданчик, зробив прострільну передачу та, на жаль, на неї ніхто не відгукнувся і цим самим втративши реальну нагоду відновити рівновагу, до цього пропустивши м’яч з далекої відстані.

У другій половині нічого особливо не змінилося, тільки на останніх хвилинах гри пропустили другий м’яч після неузгоджених дій захисту. Незважаючи на негативний для нас результат, хлопці були сильно заангажовані в грі та старались якнайкраще себе показати»,- зазначив у післяматчевому коментарі Володимир Салій.