ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Гравці U-13 провели перший товариський матч

Днями вихованці Академії категорії U-13 зіграли першу товариську гру. Їхніми суперниками стали гравці групи U-14. Завершився поєдинок з рахунком 5:0 на користь старшої команди.💪

“Для першого разу, як на мене, вихованці проявили себе досить непогано, враховуючи те, що наші суперники беруть участь в чемпіонаті України Вищої ліги. Цей поєдинок став хорошим стартом для вікової категорії U-13. Адже, для декого із хлопців це дебют на великому полі”, – розповів наставник вікової категорії U-13 Іван Легкий.

Нагадаємо, що команду U-13 у Футбольній Академії Прикарпаття сформували у грудні 2020-го. На початку місяця відбувся перший етап відбору футбольних талантів 2008-го року народження.
“Вікову категорію U-13 ми сформували, томущо старша вікова категорія закінчує навчання в нашій акдемії, а молодша, відповідно, повинна якраз зайти в ті змагання, в яких ми беремо участь: від U-14 до U-17”, – розповів головний тренер Футбольної Академії Прикарпаття Володимир Салій.👌

Тоді, свої футбольні вміння юнаки 2008 року народження продемонстрували у чотирьох тестуваннях. А вже після – тренерський штаб Футбольної Академії Прикарпаття переглядав дії кандидатів під час гри на полі. Загалом, на відбір прийшли понад десяток хлопчаків.

“Ми хотіли побачити на відборі найталановитіших хлопців, які б відповідали вимогам теперішнього сучасного дитячого футболу. І нам вдалося знайти здібних юнаків. Будемо робити усе для того, аби з них виросли футболісти не тільки всеукраїнського, але й світового рівнів”, – додав головний тренер Футбольної Академії Прикарпаття Володимир Салій.

Після усіх випробувань навчатися у ФАП запросили 6 хлопців. Ще 9 юних футболістів взяли із Академії НФК “Ураган”.

“Перше тренування новоствореної групи відбулося на наступний тиждень після відбору. ⚽️

«На кожному тренуванні ми виконуємо роботу з координаційною драбинкою, яка допомагає розвивати спритність, швидкість та баланс у хлопців. Як на мене, у такому віці основне вчитися працювати на полі двома ногами. Тому підбираємо відповідні вправи”, – зазначив тренер Іван Легкий.

Уже наприкінці лютого юнаки вікової категорії U-13 зможуть знову спробувати свої сили у турнірі, який пройде у Львові.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *