ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

“Кубок Підгір’я”: перемога ФА Прикарпаття U-19 над ФК “Ураган” (Черніїв)

Сьогодні, 11 березня, гравці ФА Прикарпаття U-19 провели перший матч традиційного турніру серед команд чемпіонату області «Кубок Підгір‘я». Суперником підопічних Володимира Салія стала команда «Ураган» (Черніїв).

Відкрити лік голам у матчі зуміли гравці ФК «Ураган». Пізніше, у першій половині гри, рахунок на табло зрівнявся. Завдяки автоголу команди-суперника. Доля переможця визначилась уже у другому таймі. Вирішальний м‘яч за «зелено-жовтих» забив Олександр Дідух.

«Початок турніру видався для нас вдалим, що не можна сказати про зміст гри. У першій половині гри відчувалась перевага більш досвідченого суперника, контроль м’яча та створення декількох небезпечних моментів біля наших воріт, хоча в перехідних фазах оборона-атака була можливість виходити в швидку контратаку, але підводило або технічне виконання, або неправильно прийняте рішення. Однак, у другій половині гри нашій команді вдалось правильно організовуватись по відношенню до м’яча в обороні, цим самим, не даючи змоги супернику для створення моментів і заповнювати простір в атакуючих діях, де вже команда суперника не встигала реагувати на втрату м’яча і, цим самим, гравці середньої лінії нашої команди створили достатньо гольових моментів біля чужих воріт»,- прокоментував переможний матч Володимир Салій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *