ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

“Кубок Підгір’я”: “Пробій” (Городенка) vs ФА Прикарпаття U-19

Сьогодні, 19 березня, гравці ФА Прикарпаття U-19 провели черговий матч «Кубка Підгір‘я». В 1/2 фіналу суперником «зелено-жовтих» стала городенківська команда «Пробій».

Відкрити лік голам уже на перших хвилинах матчу зуміли гравці команди-суперника. Однак, завдяки реалізованому моменту Дениса Остафійчука «зелено-жовті» зрівняли результат на табло. На перерву команди пішли з рахунком 1:1. Уже у другому таймі ФА Прикарпаття повела у рахунку. Гол забив Максим Андрусяк. Далі «Пробій» відзначився трьома м’ячами. Олег Пицик зумів відквитати один м‘яч. Проте у результаті, після фінального свистка арбітра, на табло 4:3. На користь городенківської команди.

«Відображення на табло (4-3) на користь суперника не відображає фактичної картини подій в сьогоднішній грі. Планували, і нам це вдавалось, працювати інтенсивно в центральній зоні при відборі м’яча в середній зоні і швидко реагувати на втрату м’яча суперником, після чого завершувати активні дії ударом по воротах (що не завжди теж в нас виходило). Але з таким суперником, який входить в число претендентів на медалі в чемпіонаті області нелегко грати першим номером. Зрілі гравці команди-суперника більш прагматично завершують свої старання в стадії завершення атакуючих дій. Тому із перевагою в один м’яч програли гру, бо не вистачило концентрації в ключових моментах в обороні, а свої моменти в атаці не використали (один з яких не реалізований 11-метровий удар). Хороші емоції після гарної гри наших вихованців, попри помилки, які призводили до негативних наслідків заслуговують на добрі слова на їхню адресу»,- прокоментував поєдинок наставник ФА Прикарпаття U-19 Володимир Салій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *