ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Лех Конференція у Польщі: тренер-координатор ФА Прикарпаття долучився до навчань

Тренер-координатор ФА Прикарпаття Володимир Салій повернувся з Лех Конференції, яка відбувалась у польському місті Познань. Організовують такі навчання задля підтвердження кваліфікації польських тренерів, які мають відповідні дипломи (Еліт, Про, А, В, С, Д).

Цьогоріч до навчань долучились близько 650 тренерів з різних регіонів Польщі. А за сприяння президента ФАПФ Олександра Бубена така можливість була надана і нашому тренеру Володимиру Салію.

 «На події були присутні багато відомих польських спеціалістів та тренери збірних, що свідчить про високий рівень самої Конференції. У першій частині гості ознайомились з трьома презентаціями, авторами яких були:  тренер по фізпідготовці, що співпрацює з науковим відділом «Леха» Адам Овен       (м. Познань); Енджей Лагевка (тренер академії з індивідуального розвитку «Лех»); Джус Хендрікс (координатор академії Стандарт (Льєж) U-16/U-18); представники донецького «Шахтаря» . Зокрема, Едгар Кардосо (координатор академії «Шахтар»). У загальному дуже інформативно. Усі презентації будуть надіслані учасникам на електронну адресу», – розповів Володимир Салій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *