ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Нічия зелено-жовтих у першому матчі турніру UTMOST CUP 2021

Сьогодні, 7 серпня, гравці ФА Прикарпаття зіграли перший поєдинок на турнірі у Вінниці. Двобій завершився з рахунком 1:1.

«Ми розглядаємо цей період як час напруженої та наполегливої роботи в контексті розвитку команди і гравців. Звичайно під час турніру з таким суперником як Нива (Вінниця) U-19, яка має більше досвіду тренувань, а також змагань було цікаво подивитись на рівень функціональний та розумoвий в самій грі. Хочеться, щоб під тиском суперника, обмеженим простором гравці приймали правильні рішення і менше помилялись.

У першій половині гри нам вдавалось стримувати атаки суперника і навіть в одній з атак чудово відреагувати на втрату м’яча опонентом і вибігти в швидку контратаку та при завершенні атакуючих дій суперник в своєму штрафному майданчику порушив правила і суддя призначив одинадцятиметровий. Корнута чітко реалізував пенальті. Перша половина матчу так і завершилась,а в другій половині було зроблено декілька замін і малюнок гри трішки покращився, але пропустили гол у власні ворота. Відповідно нічия і черговий досвід проти серйозного суперника», – прокоментував поєдинок тренер вікової категорії U-16 Володимир Салій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *