ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Перемога ФА Прикарпаття U-19 на виїзді

Провели сьогодні, 6 листопада, виїзний поєдинок і гравці ФА Прикарпаття U-19. У 10 турі чемпіонату Першості області суперником «зелено-жовтих» став ФК «Бурштин».

У результаті гості зуміли обіграти господарів поля з рахунком 0:2. За франківців у першому таймі відзначився Денис Остафійчук. А у другій половині гри рахунок подвоїв Олександр Пащак.

«Позаду ще один важкий, але хороший матч у нашому виконанні. З лави запасних виглядало, що гра була рівна, хоча в нашому виконанні було більше створених сто відсоткових моментів і тільки в одному з них, в першій половині матчу, гравцю атакуючої лінії вдалось використати дезорганізацію у лінії захисту суперника і завершити влучним ударом зусилля всієї команди. Важкий газон не давав можливості контролювати гру, де господарі були більш адаптовані, але не настільки, щоб в мене були серйозні претензії до своїх гравців. У другій сорокап’ятихвилинці ми розуміли, що господарі напевно додадуть в рухливості і будуть старатись відновити стасус-скво, але їм це мало вдавалось, тільки через діагональні верхові передачі в наш штрафний майданчик, де впевненим господарем повітря був наш воротар. В одній з швидких контратак недозволеним прийомом в штрафному майданчику, господарі зупинили Пащака і він сам реалізував одинадцятиметровий штрафний удар. Хлопці виконали велику роботу і старались реалізувати задуми на цей матч. Ми перемогли після непоганої гри»,- прокоментував виїзний поєдинок Володимир Салій.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *