ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Перемога ФА Прикарпаття U-19 у франківському дербі

Провели сьогодні, 13 листопада, поєдинок і гравці ФА Прикарпаття U-19. Суперником «зелено-жовтих» в 11 турі чемпіонату Першості області стала команда «Ліцей-Вікторія» (Івано-Франківськ).

У цьому матчі здобути перемогу зуміли гравці Академії Прикарпаття. Впродовж матчу вони відзначились 4 голами, натомість суперник не реалізував жодного моменту. За «зелено-жовтих» дубль оформив Максим Андрусяк, а по одному голу забивали Олександр Пащак та Вадим Салій.

«Відповідно не налаштувались і підсвідомо думали, що молода команда суперників не створить супротиву, але виявилось насправді навпаки. У першій половині гри було багато браку в передачах, що не давало можливості заволодіти поступово простором і рухатись в напрямку воріт суперника, але в одній з атак все-таки вдалось якісно спрацювати у високій зоні і гравцю передньої лінії, оцінивши ситуацію, зробити передачу на гравця, який знаходився у світлі воріт, який і завершив ефективні дії всієї команди влучним ударом. У другій половині матчу використали помилку воротаря, який після передачі від свого захисника взяв м’яча до рук, чим і скористались після вказаного суддею вільного удару. Третій і четвертий м’яч забили відповідно після 11-метрового та позиційної помилки захисників команди-суперників. В загальному те, що планувалось, то не вийшло. Це той випадок, коли не ефект обдуманих дій є результатом, а помилки команди-суперника допомогли нам досягти позитивного результату»,- прокоментував переможний матч Володимир Салій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *