ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Перемога “зелено-жовтих” у Кубковому матчі

Сьогодні, 26 жовтня, гравці ФА Прикарпаття U-19 провели перший матч попереднього етапу Кубку Івано-Франківської області. Суперником «зелено-жовтих» стала команда «Яструб» (Поляниця), яка є однією з лідерів чемпіонату області Другої ліги.

У результаті матч закінчився з рахунком 3:2, на користь гравців ФА Прикарпаття U-19. За «зелено-жовтих» дублем відзначився Денис Остафійчук, ще один м’яч за Олександром Пащаком.

«Після невдалого останнього туру чемпіонату області важливо було не так перемогти, як покращити взаєморозуміння між гравцями на полі і ефективно завершувати створені ситуації біля воріт суперника. У першому таймі планували компактно пересуватись по відношенню до м’яча, попередньо домовившись, що суперника зустрічаємо в середньому блоці і миттєво реагуємо на втрату суперником м’яча, що не зовсім нам вдавалось. І в одному з епізодів непорозуміння гравців оборони і воротаря, який вперше дістав шанс показати свої вміння на практиці, призвело до пропущеного голу в наші ворота. У перерві гри були зроблені заміни, щоб відповідно підсилити атаку і нам не тільки вдалось вирівняти гру, але й вийти вперед з різницею в два м’ячі, проте на останніх хвилинах матчу далась взнаки втома і при втраті концентрації наших захисників і воротаря супернику вдалось скоротити розрив до мінімуму. Треба відмітити, що традиційно суддям подобається призначати 11-метрові в наші ворота, але на жаль для гостей на останній хвилині гри їхній гравець не влучив у ворота. В цілому змістом гри можна бути задоволеним, граючи проти команди, яка сповідує досить комбінаційний та швидкий футбол»,- прокоментував кубковий матч Володимир Салій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *