ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Першість області: ФА Прикарпаття vs ФК “Снятин”

Провели сьогодні матч і гравці ФА Прикарпаття U-19. У рамках 20-го туру чемпіонату Першості області «зелено-жовті», на домашньому полі, приймали команду «Снятин».

Лік голам, уже на перших хвилинах поєдинку, зуміли відкрити господарі поля. Гол реалізував Євген Соколенко. На перерву команди пішли з рахунком 1:0. Однак, в другому таймі втримати перевагу гравцям ФА Прикарпаття не вдалось. «Зелено-жовті» поступились супернику. Після фінального свистка арбітра на табло – 1:2.

«Від початку гри планували грати активно з ініціативою, володіти м’ячем і контролювати гру, прагнучи поглинати вільні простори і нарешті створювати ситуації перед воротами суперника, сміливіше грати в ситуаціях 1 в 1, використовувати прогресивні передачі вперед замість відіграних назад. На жаль, команда суперника не давала змоги нам цього робити, незважаючи на початку гри вдало реалізовану нами  швидку атаку в першій половині, не зуміли втримати перевагу пропустивши м’яч у відповідь в другій половині. Хоча при невиразній грі нашої команди, в сьогоднішній грі могли повести в рахунку при призначенні одинадцятиметрового у ворота гостей, але майстерність воротаря була на той момент вищою за майстерність нашого нападника. За кільнадцять хвилин до завершення матчу, при обороні власних воріт, наші гравці дали змогу пробити футболісту протилежної команди з-за меж штрафного майданчика, який залетів у дальній від нашого воротаря верхній кут воріт»,- зазначив у післяматчевому коментарі наставник ФА Прикарпаття U-19 Володимир Салій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *