ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Пошук юних талантів у Верховині

Сьогодні, 11 вересня, тренери ФА Прикарпаття відвідали Верховину. Мета їх поїздки – знайти юні таланти серед хлопчаків 2007-2011 р.н.

Аби продемонструвати свої вміння, на місцевому стадіоні, зібрались близько 50-ти хлопців. Відтак, тренери Академії їх протестували на професійному обладнанні. Кращі матимуть змогу спробувати себе у тренувальному процесі ФА Прикарпаття.

«Місцевий тренер пішов нам на зустріч і ми спільно спланували цей перегляд. Ми хотіли показати свою присутність, а ще ідентифікувати нас як серйозну Академію, яка рухається в правильному напрямку та постійно розвивається. Ну і відповідно переглянути хлопців, які би могли підсилити наші вікові групи. Загалом враження про дітей склались непогані. У них є бажання покращувати свої вміння, налаштовані на такі зміни і їх батьки», – відзначив тренер-селекціонер ФА Прикарпаття Володимир Салій.

«Ми раді вітати ФА Прикарпаття у нас. Дітей на перегляд зібралось дуже багато. Тести, як на мене, вони пройшли на високому рівні. Сподіваюсь ми й надалі будемо продовжувати співпрацю з ФА Прикарпаття. Якщо тренери будуть зацікавлені в наших дітях ми будемо цьому дуже раді», – розповів тренер ФК «Черемош» Ігор Коржук.

Після перегляду гравці ФА Прикарпаття вікової категорії U-13 зіграли товариський матч проти місцевої команди. Двобій завершився на користь «зелено-жовтих». На табло 3:1.

«Сьогодні вдалось переглянути дії усіх гравців на полі. Адже, сформована моя команда не так давно. Старався, щоб зіграв кожен. У результаті діями хлопців повністю задоволений. Приємно, що здобули цю перемогу. Сподіваюсь, що це лише перші кроки до наших великих звершень», – зазначив у післяматчевому коментарі тренер ФА Прикарпаття вікової категорії U-13 Іван Легкий.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *