ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Про Академію

Футбольна академія "Прикарпаття" – крок у велике футбольне майбутнє!

Амбітний проєкт з розвитку футболу на Івано-Франківщини взяв свій початок 24-го липня 2020 р. Співзасновниками Футбольної академії "Прикарпаття" є Народний футбольний клуб "Ураган", Міський футбольний клуб "Прикарпаття" та Благодійний фонд "Футбольні таланти". Також надійними партнерами Академії є Івано-Франківська міська рада та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. Саме завдяки співучасті всіх п'яти сторін вдалось домогтись реалізації амбітного і досі небаченого у нашому краї проєкту з пошуку та підтримки футбольних талантів.

Основною метою діяльності Академії є пошук футбольних талантів, впровадження здорового способу життя серед дітей, юнаків та молоді, підготовка, виховання та просування висококласних спортсменів футболістів для професійної футбольної команди «Прикарпаття», інших українських команд та команд з-за кордону.

Переваги Футбольної академії "Прикарпаття":

 1. Висококласні та досвідчені тренери
  • Тренери Академії весь час знаходяться у постійному процесі навчання та переймають досвід у найкращих українських та європейських клубах;
 2. Унікальні методики з підготовки футболістів
  • Методики формування та підготовки професійного гравця були створені разом з відомою польською компанією EmSports, яка має багаторічний досвід роботи на ринку європейського футболу
 3. Скаутинг в українські та європейські клуби
  • Академія готуватиме професіональних гравців не лише для МФК "Прикарпаття" - завдяки тісним зв'язкам в українських та закордонних клубах футболісти матимуть змогу проявити себе як в Україні, так і за її межами.
 4. Комплексний підхід до підготовки гравців
  • Академія – це ціла система, в яку входить і медичний відділ у складі лікаря, реабілітолога та масажиста, які мінімізують травматизм у юному віці та допоможуть перейти з юнацького до дорослого футболу.
 5. Інфраструктура високого рівня для розвитку юних футболістів
  • Наразі Академія для забезпечення повноцінного тренувального процесу має у своєму розпорядженні спорткомплекс ім. А. П. Гемби та "Хет-Трик Арену", де створені всі умови для прогресу та відточення майстерності юних талантів. На цьому в Академії не збираються зупинятись - восени планується завершення побудови ще одного поля зі штучним покриттям у мікрорайоні Пасічна, а в найближчому майбутньому буде споруджено зали для аеробіки та масштабний реабілітаційний центр.
 6. Освітній процес як фундамент майбутнього
  • Не менш важливим фактором у підготовці та вихованні висококласного гравця є освітній процес, тож вихованці Академії мають можливість здобувати освіту на базі ІФНТУНГ (ФТЛ, ІФКЕП), а також ЗОШ №2.
 7. Всеукраїнський та закордонний досвід для юних футболістів
  • Одним з аспектів роботи Академії є надання вихованцям не лише досвіду всеукраїнських змагань у Вищій лізі ДЮФЛУ, а й організація участі у закордонних турнірах.
 8. Індивідуальний підхід до кожного гравця
  • Підготовка та виховання професійного футболіста – це довга та кропітка праця і на шляху до мети виникають безліч труднощів. Саме тому наші тренери працюють за індивідуальним підходом до кожного гравця, допомагаючи тим самим зростати футболістам та прямувати до поставленої мети.

Долучайся до Футбольної академії "Прикарпаття"! Зроби крок у своє футбольне майбутнє!