ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Розгромна перемога гравців ФА Прикарпаття U-19 над “Варатиком”

Сьогодні, 18 березня, гравці ФА Прикарпаття U-19 провели 2 тур групового етапу «Кубка Підгір‘я». Суперником «зелено-жовтих» став коломийський «Варатик». Матч відбувся на базі СК Академії НФК «Ураган».

Відкрити лік голам зуміли господарі поля. Всередині першого тайму у воротах суперника відзначився Максим Андрусяк. Після, дубль оформив гравець на перегляді, забив і Денис Остафійчук. На перерву команди пішли з рахунком 4:1. Уже у другій половині гри свої моменти зуміли реалізувати: Євген Соколенко (двічі), Олександр Дідух та Вадим Салій. Після фінального свистка арбітра на табло 8:1.

«Готувались до цієї гри, попередньо аналізуючи ігри суперника. Незмінний стиль суперника, без прогресії, але з хорошими намірами на розвиток гри від власних воріт, де нашим завданням було закрити центральну зону і швидко реагувати куди направлявся м’яч, якнайшвидше агресивно групою гравців вступати у пресинг і завершувати активні дії, що нам і вдавалось у першій та другій половинах гри. Ми, в свою чергу, планували шукати коротшої дороги до воріт суперника, а якщо цей напрямок був закритий, то направляти свої дії на фланги, але з думкою повернутись розвивати і створювати через зони, де більше простору з обох сторін та завершувати організовані дії ударом по воротах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *