ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Сезон 2020/2021: яким він був для вихованців ФА Прикарпаття вікової категорії U-14?

Виступи вихованців ФА Прикарпаття у Вищій лізі ДЮФЛУ сезону 2020/2021 завершились майже місяць тому. За цей час як тренери, так і гравці Академії мали можливість проаналізувати всі поєдинки. Тому саме зараз час підбити підсумки цього непростого для всіх спортсменів періоду.

Розпочнемо з статистики. Цей сезон гравці 2007 р.н. завершили на 7 сходинці у турнірній таблиці серед команд Вищої ліги ДЮФЛУ. “Зелено-жовті” провели 18 поєдинків. З них – 4 завершились перемогою, а 6 матчів хлопці зіграли в нічию.

Нагадаємо, що головним тренером вікової категорії U-14, впродовж сезону став Ігор Кріль. Допомагав йому та певний час й сам був наставником юнаків – Андрій Кукурудз. Тож, до Вашої уваги підсумкові коментарі тренерів.

“Сезон видався важким, багато того, що заплановували не вдавалось. Найважчі ігри, мабуть, були з нашими “земляками” – СДЮШОР Прикарпаття, адже це “дербі” і воно завжди по-особливому інтригуюче. Також цікаві матчі були з чернівецькою Буковиною та ужгородською СДЮСШОР. Хлопців особливо налаштовувати не потрібно було, адже вони самі розуміли, що кожне здобуте очко, на вагу золота”, – розповів Андрій Кукурудз.

“Сезон вийшов неоднозначним. Якщо початок можна було занести собі в актив, то середина сезону трохи нам не вдалась. Насамперед, це пов’язано з травмами гравців. Проте добре, що закінчили на мажорній ноті. На всі ігри ми налаштовувались завжди, як кажуть, по- бойовому”, – зазначив Ігор Кріль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *