ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Сезон 2020/2021: яким він видався для вихованців та тренерів вікової категорії U-16?

9 місце – саме на такій сходинці у турнірній таблиці свої виступи у Вищій лізі ДЮФЛУ завершили вихованці ФА Прикарпаття вікової категорії U-16. Нагадаємо, що ми продовжуємо підсумовувати результати сезону 2020/2021. Так, із 18 ігор – 4 видались переможними, 3 поєдинки завершились нічиєю.

Впродовж сезону наставниками юнаків 2005 року народження були Володимир Салій (головний тренер вікової категорії U-16) та Тарас Бойко (асистент головного тренера вікової категорії U-16). Підсумкові коментарі від них до Вашої уваги.

«Загалом сезон для нашої команди видався непростим. Якщо на початку ми стикнулись з проблемами у формуванні і стабілізуванні основного складу, де під час того багато було допущено помилок гравцями, то під кінець першої половини сезону вдалось підібрати необхідних футболістів, хоча вони теж були не зовсім фізично готові. Проте, добре підготувавшись, разом з командою у зимовому міжсезонні змогли, за рахунок збалансованого та інтенсивного тренувального процесу, демонструвати змістовну і комбінаційну гру. Хочеться висловити слова вдячності керівництву клубу, тренерському штабу, медичному персоналу, офіс-працівникам та пресслужбі нашої Академії. Адже, саме вони завжди підтримували нас і коли перемагали, і коли зазнавали невдач», – Володимир Салій.

«Сезон видався не дуже втішним. Зайняли не те місце в групі, яке би мали посісти. Однак, в цілому, задоволений бажанням, характером і працездатністю хлопців, які тяжко працювали над собою, щоб показати хороший результат. І в 2-ій половині чемпіонату таки продемонстрували якісну гру та бажаний результат. Ми довели самі собі, що можемо грати в хороший комбінаційний футбол. Незручними суперниками для нас були СДЮСШОР (Ужгород) та ФА Тернопіль. Відтак, нам є ще над чим працювати. Будемо рухатись тільки вперед і ставати сильнішими!», – Тарас Бойко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *