ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Сезон 2020/2021: підсумки роботи вихованців та тренерів ФА Прикарпаття вікової категорії U-15

Ми продовжуємо підбивати підсумки роботи тренерів та вихованців ФА Прикарпаття. Цього разу черга дійшла до вікової категорії U-15. Завершити сезон 2020/2021 юнакам 2006 року народження вдалось на 7 сходинці у турнірній таблиці. З 18 поєдинків – 5 стали переможними, а 3 матчі хлопці зіграли у нічию.

Наставниками «зелено-жовтих» були: асистент тренера Роман Бочкур та головний тренер Сергій Чабан. Підсумкові коментарі сезону 2020/2021 до Вашої уваги.

«Сезон видався важким, адже дебютували у Вищій лізі. Впродовж сезону мали змогу оцінити на що спроможні наші вихованці. Загалом виступили гідно. Якщо у першому колі набрали 4 очки, то після зимових навчально-тренувальних зборів зуміли додати у скарбничку ще 14 балів. Не зважаючи на сили суперників, ми завжди намагались грати свою гру», – зазначив Сергій Чабан.

«Готувались до сезону згідно затвердженого плану, у режимі 1-2 разових тренувань. Думаю, що сезон можна занести нам в актив. Сьоме місце – це звичайно не те, чого ми прагнули. Попереду є ще багато над чим працювати. Що стосується найважчих ігор, то нелегко було у західно-українських дербі проти суперників: СДЮСШОР Прикарпаття, ФА Тернопіль та СДЮСШОР Ужгород», – розповів Роман Бочкур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *