ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Створено Наглядову раду

ЄВРОПЕЙСЬКА ПРАКТИКА У КЕРІВНИЦТВІ ФУТБОЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПРИКАРПАТТЯ!

Цього місяця було створено керівний колегіальний орган Футбольної Академії Прикарпаття – Наглядова Рада. До складу голова Наглядової Ради Олександр Бубен запросив:

Сергій Куровець – проректора з науково-педагогічної роботи Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. https://www.facebook.com/profile.php?id=100034913672000

Романа Григорчука – головного тренера білоруського ФК «Шахтьор» (Солігорськ). Протягом тренерської кар’єри очолював низку клубів як в Україні («Металург» Запоріжжя, «Чорноморець), так і закордоном (латвійські «Вентспліс» та «Дінабург», азербайджанську «Габалу» та казахстанську «Астану»).
https://bit.ly/2HF55ND

Міхала Віркуса – польського футбольного фахівця, тренера та скаута, засновника маркетингової агенції ЕmSport та академії Junior Football Academy. https://www.facebook.com/wirkusmichal

Тараса Гурика – відомого франківського підприємця.

Володимира Шкварилюка – Народного депутата України VII та VIII скликань, ініціатор низки футбольних інфраструктурних проєктів в місті Івано-Франківську, серед яких побудова першого в Україні критого стадіону для пляжного футболу.
https://bit.ly/36kLTiL

Валерія Ніколаєнка – професора кафедри футболу Національного університету фізичного виховання і спорту України, доктора наук з фізичного виховання і спорту, арбітра національної категорії, автора понад 80-ти наукових та навчально-методичних праць про підготовку юних футболістів.
https://uni-sport.edu.ua/c…/nikolayenko-valeriy-vadymovych-0

Члени Наглядової Ради обираються терміном на три роки і працюють в організації на громадських засадах. Однією з головних функції Наглядової Ради є затвердження стратегічного розвитку Футбольної Академії Прикарпаття.

Також був затверджений склад ревізійної комісії:

Вікторія Сусаніна – голова ревізійної комісії, заступник міського голови Івано-Франківська, начальник фінансового управління Івано-Франківської міської ради;
http://mvk.if.ua/zast/48177

Андрій Іванович – голова Благодійного фонду «Футбольні таланти»

Олег Ковальський – виконавчий директор НФК «Ураган».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *