ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Тренери ФА Прикарпаття продовжують навчання на категорію Diplom C UEFA

Вчора, 29 січня, для тренерів ФА Прикарпаття стартували навчальні курси за програмою «С» – ліцензії УЕФА. Коучі здобуватимуть знання впродовж трьох днів в Івано-Франківську.

У перший день сесії, навчання розпочалось з практичної роботи. Тематика – раціональне харчування. Після прослуханого курсу усі отримали відповідні сертифікати.

Наступний день розпочався з теоретичної частини, а завершився – практичною. На базі спортивного комплексу ФА “Ураган” відбулось відкрите тренування. Мета якого ознайомити дітей з процесом «сканування» ігрового простору.

“Хочу щиро подякувати керівництву ФА Прикарпаття, яке дало нам можливість провести цей захід в Івано-Франківську. Велике представництво тренерського складу з цього міста спонукало нас провести навчання саме тут. Наразі, ми бачимо відмінні умови для проведення як теоретичних, так і практичних занять. Така кількість тренерів ФА Прикарпаття на наших навчальних курсах говорить про якісну філософію цього клубу. Ми бачимо реальні кроки керівництва і тренерського складу. Вони просуваються вперед в плані навчання та мотивації”, – розповів виконавчий директор Інституту футболу УАФ та НУФВС України Валерій Золотухін.

Нагадаємо, що першу установчу сесію коучі Академії Прикарпаття відвідали у Києві. Попереду у тренерів ФА Прикарпаття ще 5 місяців навчання. Загалом заплановано 6 сесій, остання з яких – екзаменаційна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *