ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Турнір «Зимовий Кубок ДЮФЛІФО»: день четвертий

Сьогодні, 7 грудня, гравці ФА Прикарпаття двох вікових категорій провели заключні поєдинки на турнірі «Зимовий Кубок ДЮФЛІФО». Суперниками «зелено-жовтих» стали франківські команди.

Ігровий день розпочали вихованці ФА Прикарпаття 2006 р.н. На стадіоні «Хет-Трик Арена» вони зіграли проти команди СДЮСШОР «Прикарпаття» (2007 р.н.). Як результат, на табло 4:0. На користь гравців Академії Прикарпаття.

«Погода внесла свої корективи в цей матч. Тому на перший план вийшла боротьба. Не зважаючи на те, що поєдинок ми провели проти юнаків молодших на рік, суперник демонстрував хороший футбол. Та все ж нам вдалось використати більше моментів і реалізувати 4 м‘ячі»,- розповів асистент тренера ФА Прикарпаття юнаків 2006 р.н. Тарас Овчар.

Суперником вихованців ФА Прикарпаття 2007 р.н. стали гравці цієї ж команди – СДЮСШОР «Прикарпаття», тільки уже 2006 р.н. Здобути перемогу у цьому матчі футболістам Академії не вдалось. Поєдинок завершився з рахунком 4:1.

«Розпочали матч досить непогано. Вдало оборонялись, проте фізичні дані та різниця у віці зіграли свою роль наприкінці першого тайму, внаслідок чого пропустили 3 м’ячі. У другому ж таймі вже трішки вирівняли гру та зуміли забити ” гол престижу”,- зазначив асистент тренера ФА Прикарпаття юнаків 2007 р.н. Андрій Кукурудз.

Уже цієї суботи, якщо погодні умови будуть сприятливими, гравці ФА Прикарпаття 2006 р.н. поборяться з однолітками команди СДЮСШОР «Прикарпаття» за перше місце у турнірі «Зимовий Кубок ДЮФЛІФО».

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *