ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Турнір «Зимовий Кубок ДЮФЛІФО»: день другий

Сьогодні, 2 грудня, вихованці ФА Прикарпаття провели два поєдинки на футбольному турнірі «Зимовий Кубок ДЮФЛІФО». Їхніми суперниками стали 2 франківські команди – ДЮСШ №3 та «Ліцей-Вікторія».

Розпочали ігровий день гравці ФА Прикарпаття 2006 р.н. Вони провели двобій з футболістами ДЮСШ №3 2007 р.н. Як результат, «зелено-жовті» обіграли суперника з розгромним рахунком 8:1.

«Під час цього поєдинку награвали деякі схеми, які не вдавалось реалізовувати в основних матчах ДЮФЛУ. Хотіли звичайно забивати, що у нас і вдалось. Також, впродовж гри, перевіряли сили потенційних новачків команди. Варто сказати, що один із них непогано провів гру на позиції правого захисника», – розповів асистент тренера ФА Прикарпаття 2006 р.н. Тарас Овчар.

Перемогою гравців ФА Прикарпаття завершився і наступний матч. «Зелено-жовті» зуміли обіграти франківську команду «Ліцей-Вікторія» з рахунком 2:1. Голи за Мироном Вістовським та Євгеном Олексюком.

«Результатом на табло та самою грою вихованців повністю задоволені. Хлопцям вдалось виконати установку на гру. Наразі, цей турнір для нас дуже доречний. Оскільки, ми маємо змогу переглядати потенційних новачків ФА Прикарпаття», – зазначив у післяматчевому коментарі тренер ФА Прикарпаття 2007 р.н. Ігор Кріль.

Уже завтра, 3 грудня, «зелено-жовті» продовжать участь у турнірі. О 10:30 гравці ФА Прикарпаття 2006 р.н., на полі спортивного комплексу ФА «Ураган», проведуть поєдинок проти команди «Ліцей-Вікторія». О цій же годині, за очки позмагаються й вихованці ФА Прикарпаття 2007 р.н. На стадіоні «Хет-Трик Арена» вони зіграють проти ДЮСШ №3 (2006 р.н.).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *