ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Adamsom – титульний партнер Академії.

💥 ЕНЕРГОСЕРВІСНА КОМПАНІЯ ADAMSON – ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ФУТБОЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПРИКАРПАТТЯ!

🧐 Здавалось би, чим же можуть бути схожими футбол і бізнес? А тим, що і в футболі, і в бізнесі все вирішує командна гра! Саме тому Футбольна Академія Прикарпаття формує компанію однодумців, які готові змінювати підхід до футболу, а разом з тим готувати нове покоління талановитих футболістів!

📌 Тож сьогодні ми презентуємо нашого титульного партнера – одного з лідерів в сфері енергозбереження Енергосервісна компанія “Adamson” ! В компанії ADAMSON ставлять собі за мету не лише якісне виконання робіт для збереження тепла і економії енергоресурсів, а й забезпечити здоровий мікроклімат для перебування в домівках та офісах, тож компанія активно бере участь у тих ініціативах, що стосуються здорового способу життя, і, зокрема, розвитку дітей та молоді.

🔥 Днями виконавчий директор Футбольної Академії Прикарпаття Роман Будункевич презентував директору компанії ADAMSON Ярославу Свідраку новеньку ігрову форму, де відтепер красуватиметься логотип нашого надійного партнера. Віримо, що наша співпраця буде плідною та піде на благо прикарпатському футболу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *