ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Відбір до ФА Прикарпаття юнаків 2007-2008 р.н.

Cьогодні, 22 травня, на стадіоні «Хет-Трик Арена» відбувся відбір до Футбольної Академії Прикарпаття юнаків 2007-2008 р.н.

Долучитись до навчання у ФА Прикарпаття виявили бажання більше 70-ти хлопців. Приїхали не лише з Івано-Франківщини. Завітали на відбір й з сусідніх областей.

Хлопці мали змогу спробувати свої сили у 5-ти тестуваннях. Тренери брали до уваги швидкість юнаків, майстерність ведення м’яча з перешкодами, а також оцінювали вміння здійснювати стрибки у довжину. На завершальному етапі учасники відбору провели двосторонню гру.

«Ми ведемо пошук таких гравців, аби підсилили необхідні нам позиції. Розглядатимемо тільки тих, хто сильніший за вихованців, які вже стали частиною Академії. Відтак, нашою метою є озброїти гравця команди суспільно-футбольними навичками. Загальний розвиток дитини на першому місці», – зазначив тренер-координатор ФА Прикарпаття Володимир Салій.

З прізвищами тих, хто пройшов відбір тренери визначаться впродовж наступного робочого тижня. Всі будуть повідомлені телефонним дзвінком. А далі, потенційних новачків долучать до тренувального процесу відповідних вікових категорій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *