ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Детальні умови відбору.

‼️ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ВІДБІР‼️

📌 У суботу, 8-го серпня, о 10:00 на стадіоні Хет-Трик Арена в Івано-Франківську відбудеться конкурсний відбір до Футбольної Академії Прикарпаття. 🤔 Як проходитиме відбір? Що з собою потрібно взяти? На ці та інші найпоширеніші питання від юних футболістів та батьків відповідаємо саме зараз 😉

➡️ Яке екіпірування потрібно обрати для відбору?
✅ Учасник відбору повинен бути в зручному екіпіруванні для занять футболом – спортивна форма та відповідне взуття. ⚠️ ВАЖЛИВО! ⚠️ Оскільки відбір буде проходити на полі зі штучним покриттям ❌ не дозволяється ❌ взуття на металевих шипах.

➡️ Чи потрібна попередня реєстрація у відборі?
✅ Ні, попередня реєстрація не потрібна. Реєстрація учасників відбуватиметься у день відбору, 8-го серпня, з 10:00 безпосередньо на Хет-Трик Арені.

➡️ Як проходитиме відбір?
✅ Конкурсний відбір до Футбольної Академії Прикарпаття складатиметься з п’яти тестів.
📌 Тест 1️⃣: Швидкість. Вправа: біг на 30 м.
📌 Тест 2️⃣: Проба потужності. Вправа: стрибок з місця в довжину
📌 Тест 3️⃣: Спеціальна техніка №1. Вправа: ведення м’яча з перешкодами
📌 Тест 4️⃣: Спеціальна техніка №2. Вправа: ведення м’яча та удар на влучність
📌 Тест 5️⃣: Тренувальний матч. Вправа: тренувальна гра між учасниками відбору.

➡️ Як проходитиме оцінювання учасників відбору?
✅ Під час відбору з кожною віковою групою працюватиме тренер та асистент. За підсумком кожного тесту учасникам будуть нараховані бали від 1 до 5 відповідно до їх вмінь та навиків. За результатами всіх тестів кращі учасники будуть зараховані до Академії.

➡️ Чи може хтось з моїх близьких (батьків, друзів) відвідати відбір?
✅ На жаль, у зв’язку з карантинними обмеженнями доступ на стадіон буде обмежений для глядачів, тож на стадіоні перебуватимуть лише тренери, безпосередні учасники та персонал спортивної споруди. Просимо з розумінням поставитись до даної ситуації.

➡️ Коли будуть результати відбору?
✅ Результати відбору стануть відомі 10-11 серпня і будуть опубліковані у наших соцмережах, а також всі ті, хто пройшов відбір, будуть повідомлені телефоном.

➡️ Чи будуть забезпечені вихованці Академії проживанням на час навчання?
✅ Звісно, вихованці Футбольної Академії Прикарпаття забезпечуються проживанням на час навчання та мають змогу здобути освіту на базі ЗОШ №2, Фізико-технічного ліцею чи Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

➡️ Що робити, якщо я не пройшов відбір?
✅ Найперше, якщо Ви не пройшли відбір – не розчаровуйтесь! Ви завжди зможете прийти наступного року і, попрацювавши над собою, спробувати свої сили ще раз. Окрім того, Ваші контакти залишаться у наших тренерів, які зателефонують Вам у випадку, якщо хтось з тих чи інших причин відмовиться від навчання.

⚽️ Приходь на відбір – зроби перший крок у футбольне майбутнє!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *