ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Воротарі ФА Прикарпаття повернулись з навчально-тренувального збору

Вчора, 27 січня, воротарі ФА Прикарпаття повернулись із навчально-тренувального збору. Нагадаємо, що фундамент силової витривалості вони закладали у селі Криворівня, Верховинського району. Збір у Карпатах тривав впродовж тижня.

“Все, що планував у тренувальному процесі хлопцям вдалось виконати. Для них багато вправ були новими, тому спочатку було трохи складно та як тільки втягнулись в роботу — стало легше. Працювали у режимі дворазових тренувань. Перше тренування відбувалось на вулиці. 15 хвилин пробіжки, а далі вправи з бар’єрами, метболами, а також степами. Друге тренування —проводили у спортзалі, де працювали над технікою ловлі м’яча і правильною роботою ніг. Зокрема, велике значення приділяли м’язам спини і живота. Наші голкіпери проявили себе непогано. Стали фізично сильнішими. Особисто я і всі воротарі Академії дякують керівництву за проведення такого збору”, – зазначив тренер воротарів ФА Прикарпаття Микола Плетеницький.

Разом і гравцями ФА Прикарпаття на збір вирушив і потенційний новачок. Юнак 2007 р.н.

“Хлопець показав себе непогано. В подальшому будемо його залучати до тренувань”, – додав тренер воротарів ФА Прикарпаття Микола Плетеницький.

Надалі підготовка воротарів ФА Прикарпаття до чемпіонату ДЮФЛУ відбуватиметься в Івано-Франківську.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *