ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

“Яструб” vs ФА Прикарпаття U-19: результат 12 туру Першості області

Сьогодні, 2 квітня, гравці ФА Прикарпаття U-19 провели 12 тур чемпіонату Першості області. У перенесеній грі першого кола франківці гостювали в команди «Яструб» (Поляниця).

Перший тайм матчу завершився безгольовою нічиєю. Однак, уже в другій половині гри господарі поля двічі відзначились у воротах «зелено-жовтих». По завершенню поєдинку на табло 2:0.

«Стартували пропущеною грою першого кола, проти команди «Яструб», в умовах фатальних для якісного футболу в смт. Делятин. На газоні, який непридатний до гри у футбол, важко спостерігати від гравців конструктивних дій. Якщо забігаючи наперед щодо перебігу подій, то з перших хвилин «людина в чорному» з позитивним налаштуванням до господарів, а з протилежним до нашої команди, старалась в більшості ситуаціях помилятись в нашу сторону. Під кінець першої половини гри в одній з таких ситуацій, залишивши нашу команду в меншості, видаливши нашого гравця безпосередньо червоною карткою (хоча в тому моменті наш гравець заслуговував на жовту картку) і цим самим ще більше зменшити шанси для нашої команди на корисний для нас результат. В другій половині гри під тиском агресивно налаштованої команди, зібраної з різних областей західного регіону, наші гравці почали помилятись і пропустили два м’ячі. Чим не тільки потішили команду-суперника, але й бригаду, яка керувала грою. На жаль, сьогодні нам не вдалось досягти позитивного результату, але найбільше засмучує, що хлопці не змогли продемонструвати свої вміння на недофутбольному газоні. Хороший урок для молодих гравців, як не потрібно «гостинно» приймати команду-суперника»,- прокоментував поєдинок наставник ФА Прикарпаття U-19 Володимир Салій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *