ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ
ПРИКАРПАТТЯ

Засідання наглядової ради.

У середу, 16-го грудня, відбулось перше засідання Наглядової ради Футбольної Академії Прикарпаття. Засідання відбулось у форматі ZOOM-конференції.

Участь у засіданні під головуванням генерального директора та Голови Наглядової ради Олександра Бубен взяли головний тренер ФК “Шахтар” (Білорусь) Роман Григорчук, польський футбольний фахівець Міхал Віркус, професор кафедри футболу НУФВСУ Валерій Ніколаєнко, Голова Наглядової ради МФК “Прикарпаття” Тарас Гурик, проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ Сергій Куровець та народний депутат України VII та VIII скликань, ініціатор низки футбольних інфраструктурних проєктів Володимир Шкварилюк.

Під час засідання присутніх було ознайомлено із структурою Футбольної Академії Прикарпаття, обговорено питання ефективної роботи з юними футболістами, кураторства членів Наглядової ради та визначено задачі і цілі Футбольної Академії Прикарпаття на найближчі 2 роки.

Наприкінці засідання члени Наглядової ради висловили готовність скерувати спільні зусилля для розвитку Футбольної Академії Прикарпаття та прикарпатського футболу в цілому!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *